ginekolog-katowice.pl

Pod tym adresem internetowym (ginekolog-katowice.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Tego typu adresy dużo łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę adresu dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a wynajdziemy na pewno stosowny adres, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza tylko miesięczny czynsz za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak opracowujecie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w taki sposób wynajdziemy punkty, które zaciekawią przyszłych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy teksty, by były ciekawe dla klientów, ale i realizowały kryteria optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach zdjęcia?

Wykorzystujemy fotografie z najpopularniejszych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz przekazać naszej firmie swoje fotografie, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w opracowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientom przygotowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich uwag. Bezpłatnie skorygujemy serwis.


8. Dla kogo jest adresowana oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zaproponować własny swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to bezproblemowo zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie treści na strony WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, wyślij zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!