ginekolog-katowice.pl

Pod tym adresem internetowym (ginekolog-katowice.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway strony WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Tego typu domeny wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę adresu dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a wynajdziemy na pewno stosowny adres, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu napisz do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak piszecie treść dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w ten sposób znajdziemy rzeczy, które zainteresują potencjalnych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w Google. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Stosujemy ilustracje z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz dostarczyć nam swoje zdjęcia, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w opracowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientom opracowaną przez nas stronę z prośbą o zaakceptowanie. Masz 10 dni roboczych na przesłanie wszelkich poprawek. Za darmo poprawimy serwis.


8. Do kogo jest ta propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w internecie, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może zaproponować inny adres swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wytłumaczymy, jak to szybko zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za napisanie treści na strony WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, wyślij zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!